Simulator Homoseksual

GayPornGames.tv

Rishikimi i simulatorit homoseksual

Fancy simulon seksin shumë më të mirë homoseksual të njohur për njeriun? Mendoni se keni atë që duhet për të drejtuar një seancë të ndyrë të gjithë meshkujve si një pornograf profesionist? E pra, sot është dita që ne të merrni për të vënë aftësitë tuaja në provë! Unë jam duke shkuar për të venturing mbi një TITULL TË VOGËL XXX me emrin E Simulator Homoseksual dhe, si ju ndoshta mund të them nga titulli, kjo është e gjitha për të parë se çfarë aftësitë që ju keni marrë në fushën e nxehtë, njeri me brirë në veprim njeri. Pra, pa zhurmë të mëtejshme, le të ndezim shfletuesit tanë dhe të shohim se çfarë është marrëveshja Këtu Në Simulator Homoseksual-unë jam i ngazëllyer!

Përshtypjet fillestare Të Simulatorit Homoseksual

Nga fillimi në fund, krijimi i një llogarie falas Me Simulator Homoseksual më mori rreth 60 sekonda: isha i habitur nga sa i efektshëm ishte i gjithë procesi. Ju fjalë për fjalë keni nevojë vetëm për një emër përdoruesi, fjalëkalim dhe adresë emaili për të hyrë në lojë, gjë që unë mendoj se të gjitha vendet moderne duhet të kërkojnë sa herë që jeni duke u bashkuar me to. Siç qëndrojnë gjërat aktualisht, Simulator Homoseksual ka një klient të shkarkueshëm për makinat Mac dhe Windows, megjithëse nëse preferoni, është gjithashtu e mundur të luani lojën tërësisht përmes shfletuesit tuaj. E vetmja 'çështje' këtu është SE FPS është e mbuluar me 30 FPS dhe rezolucioni juaj nuk mund të kalojë mbi 1080p. Nëse doni një përvojë 4K Me Simulator Homoseksual, ju do të keni për të shkarkuar atë në vend! Fatmirësisht, serverat këtu janë rrufe të shpejtë, kështu që është e lehtë si pie për të marrë versionin lokal dhe drejtimin.

Duke Luajtur Simulator Homoseksual

Do t'ju kërkohet të krijoni disa karaktere kur ngarkoni Simulator Homoseksual Për herë të parë, megjithëse në të vërtetë thjesht mund të shkoni përpara dhe të përdorni 30 nga modelet e para-programuara nëse doni që zhvilluesit të bëjnë punën e vështirë për ju. Unë do t'ju rekomandoja që të paktën të konsideroni të përpiqeni të personalizoni një karakter për veten tuaj, pasi keni kaq shumë mundësi të ndryshme për të luajtur dhe në të vërtetë është një përvojë mjaft argëtuese. Sidoqoftë, pasi të keni zgjedhur 1-4 burrat që dëshironi të shfaqen në simulimin tuaj, ngarkojeni atë dhe luani! Do të keni mbi 40 pozicione të ndryshme për të zgjedhur nga këtu, si dhe kontrolle për gjëra të tilla si ritmi, nivelet e ndriçimit, vendndodhja etj. Ekziston edhe një veçori e veçantë 'cumshot camera' që duhet ta provoni absolutisht: unë kurrë nuk kam parë që xhizja të duket kaq realiste në një lojë video më parë! Mjafton të them se Simulator Homoseksual është duke marrë të gjitha-mashkull ndyrë në nivelin e ardhshëm.

Përfundim Mbi Simulatorin Homoseksual

Shikoni: pyetja nëse duhet të bashkoheni apo jo këtu është ajo që ka një përgjigje të lehtë – absolutisht! Çdo kurvar homoseksual që respekton veten atje që i pëlqen lojërat do të dëshirojë ta provojë këtë qenush, thjesht sepse është një mënyrë kaq e shkëlqyeshme për të shijuar argëtimin erotik të njeriut. Unë kam qenë prej kohësh i mendimit se mjetet e simulimit të seksit janë argëtuese si qij dhe mirë, le të themi vetëm se Simulatori Homoseksual është një nga Më të mirët që kam provuar ndonjëherë. Për të shkurtuar një histori të gjatë-merrni gomarin tuaj homoseksual në këtë faqe interneti sot, regjistrohuni për një llogari falas dhe lërini lojërat të fillojnë.

Review Pros

  • Grafikë fantastike
  • Kamera Cumshot
  • Shpejtësitë e shpejta të shkarkimit

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Ende në beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorHomoseksual

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorHomoseksual