Lojëra Seksuale Të Dhunshme

violentstimulation.com

Rishikimi i lojërave Seksuale të dhunshme

Përshëndetje atje miq-mirë se vini në rishikimin tim këtu sot në një platformë me emrin E Lojërave Seksuale Të Dhunshme. Siç jam i sigurt që ndoshta mund ta kuptoni nga titulli, ky nuk është lloji i vendit që dëshironi të vizitoni nëse nuk keni një zemër të fortë. I gjithë qëllimi i kësaj qendre është t'ju ekspozojë ndaj formave më të egra, ekstreme dhe degraduese të seksit të njohur për njeriun. Tingëllon shumë bukur nëse më pyet! Gjithsesi, jam i interesuar të zbuloj nëse përvoja e brendshme këtu është apo jo e mirë apo diçka për të shmangur. Nëse dëshironi ta dini vetë, vazhdoni të lexoni dhe unë do t'ju jap mendimet dhe analizat e mia të plota Mbi ViolentSexGames.

Mendimet e para Për ViolentSexGames

Pra, nga get go, ViolentSexGames po më jepte dridhje të mira. Procesi i krijimit të një llogarie dhe hyrjes ishte tepër i efektshëm – do t'ju duhen vetëm 30 sekonda nga fillimi në fund. Ju kërkohet të jepni një fjalëkalim dhe një adresë emaili – kaq! Pasi të jeni brenda, atëherë do të keni mundësinë të zgjidhni nëse doni të shkarkoni koleksionin E ViolentSexGames në kompjuterin tuaj (të bërë përmes një lëshuesi, të disponueshëm për Windows dhe MacOS) ose thjesht t'i luani ato direkt nga shfletuesi juaj. SIPAS FAQ, ndryshimi i vetëm i vërtetë është se versionet e shfletuesit të titujve Në ViolentSexGames janë të kufizuara në 30 FPS, ndërsa shkarkimet do të mbështesin deri në 144. Duket pak e çuditshme nëse më pyesni – unë mbërtheva me zgjedhjen e shfletuesit, pasi kjo dukej se ishte më e përshtatshme.

Zgjedhje në Lojëra Të Dhunshme

Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi në fillim të vitit 2020,ViolentSexGames ishte ulur në një koleksion të lezetshëm me pak më shumë se 24 lojëra unike pornografike, të gjitha prodhohen brenda dhe mbahen të azhurnuara nga ekipi i zhvillimit. Mund të them me një shkallë të lartë sigurie se banda këtu gjithashtu planifikon të botojë tituj më të mëdhenj gjatë 6 muajve të ardhshëm – ata kanë demot për ta provuar atë! Tani fatkeqësisht, meqenëse po planifikoj të jem brenda Lojërave të Dhunshme për 2 orë më së shumti, do të më duhet të modernizoj përvojën time të lojrave. Për qëllimet e këtij rishikimi, unë do të zgjedh 5 lojëra që më pëlqyen pamjen, do t'i luaj për pak dhe më pas do të raportoj se si ndihesha për to. Më lejoni të shkoj dhe ta bëj atë tani!

Analiza e përgjithshme e titujve nga Lojërat E Dhunshme

Pra, dy orë më vonë – si u ndjeva ViolentSexGames bëri? Në përgjithësi, unë kam qenë tepër i kënaqur me përvojën time këtu dhe të gjithë, por 1 e lojrave kam luajtur ishin shumë e shumë të përsosur. Unë do të thoja që tipari më i mirë I ViolentSexGames është fakti i thjeshtë që ata kanë një zotërim të mirë të lojës cilësore – do ta kuptoni menjëherë se ata kujdesen shumë për ofrimin e lojërave me grafikë yjore. Unë gjithashtu i pëlqente fakti se ata kanë një numër të zhanreve, dhe mos kaloni në gjëra të përafërt.

Varur NGA BDSM do të ndjehen të drejtë në shtëpi këtu – ju do të jetë i fuqishëm kurva, bitches gomar ndyrë dhe sluts dominuese në të gjithë vendin. Është një kohë e frikshme për të qenë gjallë nëse jeni një tip sadist që i pëlqen lojërat pornografike, kjo është e sigurt.

Video Bonus nga Lojërat E Dhunshme

Nëse ju edhe pse këto folks trajtohen vetëm me video games, mendoni përsëri! Rezulton se anëtarësimi juaj gjithashtu ju jep të drejtën për të hyrë në mbi 500 VIDEO TË NIVELIT TË LARTË XXX nga një sërë studiosh të ndryshme. Këto nuk janë ekskluzive, por ju mund t'i shikoni të gjitha në rezolucione TË PLOTA 1080P HD – vetëm atë që na pëlqen të shohim! ViolentSexGames na lejon vetëm me faktin e thjeshtë që nuk mund t'i shkarkoni, por meqenëse këto klipe po vijnë tek ju falas, vështirë se është fundi i botës, apo jo?

Përfundimi im Në ViolentSexGames

Pikërisht atëherë-kjo ka të bëjë vetëm me gjithçka që doja të diskutoja këtu Në ViolentSexGames. Unë jam i bindur se përvoja që kam pasur do të jetë e ngjashme për shumë njerëz të tjerë që e lexojnë këtë, dhe unë kam një besim të vërtetë, me mirëbesim se ky është një nga qendrat më të nxehta në internet për të varurit NGA BDSM për të marrë lojëra të këndshme në kompjuterin e tyre. Në fund të fundit këtu është se në qoftë se ju jeni një gamer hardcore i cili është në gjëra të përafërt, ViolentSexGames jep atë që ju dëshironi. Si gjithmonë, unë do të doja t'ju falënderoj për leximin – sigurohuni që të ktheheni sa herë që keni nevojë për këshilla të ekspertëve në platformat kryesore përreth për argëtim me brirë gamer. Kujdesuni dhe të ketë një seancë të madhe jerking!

Review Pros

  • Përputhshmëria e plotë e shfletuesit
  • Video bonus falas
  • Mjete të thjeshta navigimi

Rishikimi Cons

  • Nuk mund të shkarkoni video
  • Vetëm anglisht

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksualeTëDhunshme

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksualeTëDhunshme