Геј Симулатор

GayPornGames.tv

Преглед на геј Симулатор

Фенси симулирање на најдобриот геј секс познат на човекот? Мислиш дека имаш се што е потребно за да водиш машка ебена сесија како професионален порнографер? Денес е денот кога ќе ги тестираме твоите вештини! Ќе одам да се впуштам во малку ХХХ наслов со Името На Геј Симулатор и, како што веројатно може да се каже од насловот, сето тоа е за да се види она што вештини имате во доменот на секси, напален човек на машка акција. Значи, без понатамошно одложување, ајде да ги запалиме нашите прелистувачи и да видиме што е договорот тука На Геј Симулатор – јас сум возбуден!

Првите впечатоци На Геј Симулатор

Од почеток до крај, создавањето бесплатна сметка со Геј Симулатор ми одзеде околу 60 секунди: бев изненаден од тоа колку беше рационализиран целиот процес. Вие буквално треба само корисничко име, лозинка и е-мејл адреса за да добиете пристап до играта, што е она што мислам дека сите современи места треба да го побараат секогаш кога ќе им се придружите. Како што стојат работите во моментов, Геј Симулаторот има клиент за Мак и Виндоус машини, иако ако сакате, исто така е можно да ја играте играта целосно преку вашиот прелистувач. Единственото 'прашање' тука е дека ФПС е ограничена на 30 ФПС и вашата резолуција не може да оди над 1080п. Ако сакате 4к искуство со Геј Симулатор, ќе мора да го преземете наместо тоа! За среќа, серверите тука се молња брзо, така што е лесно како пита да се добие локална верзија и трчање.

Играње Геј Симулатор

Ќе ви биде побарано да креирате некои ликови кога за прв пат ќе вчитате Геј Симулатор, иако всушност можете само да одите напред и да користите 30 од претходно програмираните модели, ако сакате програмерите да ја завршат тешката работа за вас. Јас би ви препорачал барем да размислите да се обидете да го прилагодите карактерот за себе, бидејќи имате толку многу различни опции за свирење и тоа е всушност доста забавно искуство. Како и да е, откако ќе ги одберете 1-4 мажите кои сакате да се појават во вашата симулација, вчитајте ги и играјте! Ќе имате повеќе од 40 различни позиции од тука, како и контроли за работи како што се темпо, осветлување, локација и така натаму. Има дури и посебна функција за камера што апсолутно мора да ја пробате: никогаш не сум видел џиз да изгледа толку реално во видео игра порано! Доволно е да се каже дека Геј Симулаторот ги носи сите машки ебење на следното ниво.

Заклучок За Геј Симулатор

Види: прашањето дали да се приклучат тука е еден кој има лесен одговор-апсолутно! Секој самопочит геј обетка таму, кој сака игри, ќе сака да го проба ова кутре, едноставно затоа што тоа е толку одличен начин да уживате во човекот на човекот еротска забава. Јас сум долго време на мислење дека секс симулација алатки се забавно како ебам и добро, ајде само да кажеме дека Геј Симулатор е еден од најдобрите што некогаш сум се обидел. За да ја скратите долгата приказна-земете го вашиот геј задник на оваа веб-страница денес, пријавете се за бесплатна сметка и нека започнат игрите.

Преглед На Добрите

  • Фантастична графика
  • Камера, свршување
  • Брз брзина на преземање

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Останато во бета

Повеќе Страници Слични На ГејСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГејСимулатор