Adult Game Pass

adultgamepass.games

Rishikimi i Kalimit të lojës për të rritur

Përshëndetje atje dhe mirë se vini Në Adult Game Pass! A e konsideroni veten si një tifoz masiv të zhanrit të lojrave të pjekur? A jeni lodhur duke mos pasur një vend të shkëlqyeshëm për të hyrë në internet për të gjitha dëshirat tuaja të ndyra dhe të këqija? Epo lajmi i mirë është se unë jam këtu për të ndihmuar! Detyra ime është të rishikoj destinacionet më të mira përreth PËR ARGËTIM XXX dhe sot, unë do të shikoj se çfarë Ka Për të ofruar Adult Game Pass. Turneu sigurisht që duket joshëse, por për të kuptuar me të vërtetë se çfarë po ndodh këtu, do të më duhet të regjistrohem për një analizë të plotë, të brendshme. Pra, pa zhurmë të mëtejshme, le të shkojmë ta bëjmë atë!

Përshtypjet e Para Të Adult Game Pass

Gjëja e parë që dua të përmend në Lidhje Me Adult Game Pass është fakti që ju jeni në gjendje të regjistroheni dhe të identifikoheni këtu pas vetëm disa sekondash të qenit në faqen e internetit. Qasja është tepër e efektshme dhe gjithçka që ju duhet të bashkoheni është një adresë emaili dhe fjalëkalim. Adult Game Pass ka një dizajn të mirë, të gjitha gjërat e konsideruara, plus që ju jeni në gjendje të shkoni përpara dhe të shkarkoni një lëshues nëse vërtet preferoni të ruani lojërat në vend në vend që t'i ekzekutoni ato direkt nga shfletuesi juaj. Opsionet Si Për Mac OS ashtu edhe Për Windows janë të disponueshme, por sipas zhvilluesve, nuk ka dallime të dukshme midis versioneve të shkarkuara të lojërave dhe atyre që ekzekutohen nga shfletuesi juaj. Për shkak të kësaj, unë do të qëndroj me opsionin e shfletuesit.

Duke luajtur Në Adult Game Pass

Për qëllimet e vënies në provë të këtij vendi, unë do të zgjedh vetëm 5 nga 35 lojërat që ata kanë në dispozicion për të hedhur një vështrim. Në përgjithësi, unë do të thoja që këto 5 ndeshje ishin vërtet të mira – të gjitha, përveç njërës, nuk do të kisha probleme të kthehesha dhe të luaja përsëri nëse do të kisha ndonjëherë një moment të lirë në jetën time për ta bërë këtë. Ka një gamë të mirë të niches në ofertë këtu: lojërat që kam luajtur përfshinin tema të tilla si Aziatikët, anal, incest dhe më shumë. Adult Game Pass ka disa lojëra hentai këtu që disa të dashuruar anime mund të duan shumë – e madhe për këdo me një preferencë Japoneze! Grafikisht, unë jam më shumë se i impresionuar nga ajo Që Adult Game Pass sjell në tryezë. Gjithçka e botuar këtu duket thjesht hyjnore. Props në krahun grafik Të Adult Game Pass, ata me të vërtetë e dinë se çfarë po bëjnë.

Përfundimi i rishikimit të Kalimit të lojës për të rritur

Mirë folks, kjo është vetëm për çdo gjë nga unë. Unë jam një tifoz masiv i përvojës në Adult Game Pass dhe kam pak dyshim se do të ndjeni një ndjesi të ngjashme kur të regjistroheni dhe të filloni të luani këtu. Unë gjithmonë kam pasur një vend të butë në zemrën time për pikat e lojrave për të gjitha qëllimet si kjo dhe po: Adult Game Pass me të vërtetë jep atë që vendos të japë. Bottom line - nëse jeni në treg PËR një ARGËTIM TË shkëlqyeshëm TË LOJRAVE XXX, ka shumë kuptim të shkoni dhe të shikoni se çfarë ofron Adult Game Pass. Faleminderit për leximin dhe si gjithmonë, squeezing lumtur!

Review Pros

  • Dizajn fantastik i faqes në internet
  • Udhëzues të plotë të lojës
  • Mbështetje Mac dhe Windows

Rishikimi Cons

  • Asnjë video bonus
  • Asnjë Server Discord

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me AdultGamePass

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito AdultGamePass