Simulator Seksi

sexsimulator.tv

Rishikimi I Simulatorit të seksit

Përshëndetje miq dhe mirësevini në rishikimin tim Në Simulator Seksi. Nëse jeni i ri në këtë faqe interneti, më lejoni të shpjegoj pak për atë që bëjmë. Shihni, në vend që të botojmë lojërat TONA XXX, detyra jonë është të kërkojmë Në Internet për më të mirën nga më të mirat e prodhuara nga palët e treta. Ju do të vini re nga get go se ne përqendrohemi vetëm në vendet më të mira për argëtimin tuaj të lojrave – nëse nuk është mirë, nuk sugjerohet! Tani në lidhje specifike Me SexSimulator: unë e kam parë turneun dhe duket fantastik, por le të mos gjykojmë një libër nga kopertina e tij. Vazhdoni të lexoni dhe unë do t'ju jap mendimet dhe analizat e mia të plota mbi përvojën e lojrave që është në dispozicion këtu!

Përshtypjet e Para Të Simulatorit Të Seksit

Nga fillimi në fund, procesi i regjistrimit dhe hyrjes më mori rreth 30 sekonda. E tëra çfarë ju duhet të siguroni është një adresë emaili dhe një fjalëkalim – kaq. Ferr, ata madje po ofrojnë qasje falas që nga fillimi i vitit 2020 për shkak të faktit se loja e tyre është ende teknikisht në beta – kjo është një marrëveshje mjaft solide nëse më pyesni! Tani pasi të regjistroheni, do të pyeteni nëse doni të luani ose jo versionin e shfletuesit Të SexSimulator ose përndryshe, do t'ju ofrohet një lëshues i shkarkueshëm nëse preferoni të mbani skedarët në vend. Nuk ka shumë ndryshime midis dy opsioneve, megjithëse edicioni i shfletuesit quhet me 1080P dhe 30 FPS – shumica e njerëzve nuk do ta shohin këtë si problem, por nëse jeni në një monitor 4K ose thjesht doni shpejtësi të larta kornizash, mund të dëshironi të shkarkoni lojën në vend të kësaj. Të dy Klientët Mac Dhe Windows janë gjithashtu të disponueshëm, kështu që 99% e lexuesve do të jenë në gjendje të luajnë nga PC e tyre në VEND të shfletuesit të tyre nëse dëshirojnë.

Duke u përpjekur Jashtë Seks Simulator

Kur ngarkoni SexSimulator për herë të parë, do t'ju kërkohet të zgjidhni një komplot dhe skenë. Ka 30 për momentin, por duket se disa shtohen çdo muaj për të erëzuar gjërat. Cilat janë komplot dhe skena, saktësisht? Epo, ju do të vendosni se cili është preludi i seksit që do të shihni. Do të gjeni gjëra të tilla si takimi me një të huaj në një klub, biseda seksi me Një tinder broad, të qenit vetëm në shtëpi me motrën tuaj hap dhe atë lloj gjëje. Në thelb vendos tonin e seksit dhe siguron pak histori të ndyrë që po ndodh. Pasi të keni zgjedhur një skenë, shkoni përpara dhe zgjidhni personazhet për të marrë pjesë ose, përndryshe, hartoni një vetë. Kjo është ndoshta tipari im i preferuar Në Simulator Seksi.

Dizajnimi i personazheve në Simulator Seksi

Pra, Simulator Seksi ju lejon të krijoni me porosi kukullat tuaja të qij-me të vërtetë cool! Ju do të keni kontroll mbi 80 apo më shumë karakteristika të ndryshme në modele, duke përfshirë strukturën e tyre të fytyrës, gjatësinë e flokëve, gjerësinë e belit, ngjyrën e manikyrit të gishtit, hijen e asshole, formën e buzëve të pidhit etj. Ju mund të dizajnoni fjalë për fjalë gruan e përsosur duke përdorur këtë veçori, ose të përdorni zonjat e paraprogramuara nëse preferoni t'ia lini atë lloj gjëje zhvilluesve. Ata gjithashtu kanë disa të famshëm dhe pornstars këtu që ju mund të zgjidhni, duke përfshirë Kim Kardashian, Lucy Doll, Asa Akira, Taylor Swift dhe Megan Rain – stellar stuff nëse ju pyesni mua.

Të ndyrë Nga Seks Simulator

Kur më në fund është koha për të qij, ju keni shumë kontroll mbi atë që bëjnë personazhet. Gjëja më e qartë për të luajtur është pozicionet – ajo që më pëlqente ishte fakti që personazhet në të vërtetë kalojnë natyrshëm nga një lëvizje seksi në tjetrën: gjëra të nxehta! Simulatori i seksit gjithashtu ju lejon të kontrolloni ritmin e seksit, personalitetin e njerëzve të përfshirë (pasiv, agresiv, i dashur, i varur nga seksi, etj.) dhe madje edhe paketat zanore të bashkangjitura me to. Ekziston edhe një tipar 'cum cam' që unë do t'ju lejoj të zbuloni dhe të luani me veten tuaj: kjo gjë është fantastike!

Vërejtjet e mia përmbyllëse Për Simulatorin E Seksit

Pra, kur të gjitha është thënë dhe bërë, si mund të ndjehen se SexSimulator bëri? Sinqerisht, nuk do të habitesha nëse dikush që e lexon këtë do të kishte një përvojë të ngjashme si unë dhe do të adhuronte absolutisht atë që ndodhi në SexSimulator. Kam pasur një balenë të një kohe këtu-loja ndihet plotësisht e zhvilluar, edhe pse është ende në beta dhe nuk ka nisur ende zyrtarisht. Për një titull falas, nuk mund të shoh se si mund të gaboni Me SexSimulator. Kaq shumë përshtatje dhe kontroll do t'ju bëjnë të ndiheni sikur jeni një drejtor pornografik, plus që ju merrni për të qij idenë tuaj për gruan e përsosur! Në fund të fundit: vizitoni patjetër turneun E SexSimulator dhe nëse ju pëlqen pamja paraprake, regjistrohuni dhe shijoni produktin e plotë. Faleminderit për leximin dhe shtrydhjen e lumtur!

Review Pros

  • Grafika fantastike e lojës
  • Rregulloje të gjitha karakteret
  • Komplote të shumta në dispozicion

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Ende në beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksi