Stimulimi I BDSM

bdsmstimulation.com

Rishikimi I Stimulimit Të SEKSIT BDSM

Ndërsa disa vjet më parë, vetë ideja E BDSM nuk do të bënte shumë gra tepër të frikësuar, këto ditë është një rrugë popullore e kënaqësisë seksuale. Sot, unë do të shkruaj një përmbledhje që sjell më të mirën e seksit të çuditshëm për ju përmes një loje. Quhet BDSMStimulation dhe turneu e bën atë të jetë absolutisht fantastik. Ngacmuar është një nënvlerësim-unë gjithmonë e kam dashur skllavërinë dhe dominimin, kështu që do të jetë emocionuese të zbulosh se çfarë Saktësisht Ofron Stimulimi BDSM lojtarë. Për ta zbuluar, le të marrim gomarët tanë atje tani dhe ta marrim këtë produkt për një rrotullim.

Përshtypjet fillestare

Unë jam gjithmonë një tifoz masiv i faqeve të internetit që ju japin qasje në portalin e tyre në një mënyrë të shpejtë dhe në kohë: Stimulimi I BDSM më futi brenda në rreth 30 sekonda, kështu që është e qartë se ata e marrin këtë lloj gjëje mjaft seriozisht. E tëra që ju nevojitet është një adresë emaili, fjalëkalim dhe emër përdoruesi – atëherë jeni mirë të shkoni! Pasi brenda, ju keni disa opsione në dispozicion për ju. Së pari, mund të shkoni përpara dhe të luani lojën (sigurohen opsionet e shfletuesit dhe shkarkimet Për Pc Mac dhe Windows), shikoni seksionin patch notes për të parë se çfarë ka të re dhe madje të shijoni disa video – ne do të flasim për këtë pak më vonë, megjithatë. Tani për tani, unë dua të bëj atë që kemi ardhur këtu për të bërë: lojë!

Lojrave Brenda

Detyra juaj e parë kur ngarkoni Stimulimin BDSM është të zgjidhni një skenar. Ka 25 për të zgjedhur në kohën e shkrimit të këtij rishikimi dhe do të duket se 5 ose më shumë shtohen çdo disa muaj. Premisa themelore e këtyre skenarëve është që ju të vendosni se sa njerëz po marrin pjesë në seancën BDSM dhe cila është tema. Për shembull, ju keni një mashkull klasik në seancën e dominimit të femrave në një birucë seksi, si dhe një treshe femdom dhe një skenar poshtërimi publik 5-në-1. Pasi të keni bërë zgjedhjen tuaj, atëherë do të kaloni dhe zgjidhni personazhet që dëshironi të merrni pjesë.

Dizajni i karakterit

Stimulimi BDSM vjen me 35 karaktere meshkuj dhe femra të para-ngarkuara që njerëzit prapa lojës kanë krijuar për ju. Një tipar i ftohtë këtu është se ju keni marrë disa pornstars popullore ju mund të zgjidhni, duke përfshirë Piper Perri, Elsa Jean, Lexi Belle Dhe Bridgette B.

Përndryshe, ju mund të shkoni përpara dhe të krijoni me porosi kukullën tuaj të qij – një mënyrë e përsosur për të vendosur me të vërtetë se çfarë po ndodh para jush. Unë u mahnita nga sasia e madhe e personalizimit që keni në ofertë këtu – është e mundur të zgjidhni gjatësinë e flokëve, formën e hundës, gjerësinë e shpatullave, hijen e asshole dhe më shumë. Ata gjithashtu kanë disa shabllone për të filluar, kështu që nëse nuk doni të kaloni shumë kohë duke u marrë me të gjitha opsionet, sigurohuni që të përfitoni nga ato.

Bonus XXX video

Nëse keni mbaruar me anën e lojrave të faqes në internet, mund të dëshironi të shikoni disa video porno të cilat i përmenda në fillim të rishikimit. Rezulton se Stimulimi BDSM ka licencuar publikimin e pak më shumë se 2,000 videove pornografike të çuditshme që ju të shikoni: të gjitha këto duket se janë në dispozicion në formatet 720P dhe 1080P HD. Ju nuk mund t'i shkarkoni nga faqja, por ato janë prodhime me gjatësi të plotë dhe luajnë një veprim fantastik të skllavërisë hardcore. Mjafton të themi se nëse po kërkoni një cache solide të videove seksuale falas në kamaren BDSM, ky është një vend për të marrë duart tuaja mbi to. Ata madje kanë marrë përmbajtjen e kategorizuar për ju, kështu që nëse jeni duke kërkuar posaçërisht seks anal, Aziatik, Latin, MILF ose publik, shkoni përpara dhe klikoni në kamaren tuaj të zgjedhur për të parë gjithçka që ata kanë.

Mendimet e mia përfundimtare Mbi Stimulimin E BDSM

Fun çuditshëm erotik nuk është për të gjithë, por në qoftë se ju të gëzojnë atë dhe ju jeni edhe pak e një gamer, unë nuk mund të mendoj për shumë arsye pse ju do të shmangur vizituar Stimulim BDSM loja është plotësisht i lirë për të luajtur dhe siç u përmend, ju merrni disa BONUS XXX video këtu që do të merrni karin tuaj të ngurta si një shkëmb në disa sekonda banesë. E gjithë përvoja ishte e këndshme dhe unë jam më se i lumtur të vendos vulën time të miratimit në këtë projekt. Faleminderit për leximin e bandës-sigurohuni që të ndaleni nga platforma jonë gjithëpërfshirëse e rishikimit sa herë që keni nevojë për pika të reja për TË shkuar në INTERNET EDHE PËR ARGËTIM XXX! Ne gjithmonë do të jemi këtu për të këshilluar dhe sugjeruar zgjidhjet më të fundit dhe më të mëdha të lojrave të pjekura.

Review Pros

  • Të lirë për të luajtur
  • Mbështetje e mirë e komunitetit
  • Pornstars në dispozicion

Rishikimi Cons

  • Ende në beta
  • Nuk ka shkarkime video

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me StimulimiIBDSM

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito StimulimiIBDSM