DickDolls

trannystimulation.com

Kar Kukulla rishikimi

Përshëndetje atje-mirë se vini në rishikimin e sotëm! Unë do të shikoj një projekt me emrin E Kukullave Të Dick Sot, i cili duket se po synon burrat që janë shumë të interesuar në ndjekjen e lojërave që paraqesin chicks me cocks të nxehtë. Turneu duket i mrekullueshëm nga ajo që kam parë, por duhet të keni kujdes me gjykimin e një libri nga kopertina e tij! Unë jam i interesuar për të parë se çfarë po ndodh brenda dhe, më e rëndësishmja, nëse Janë Apo Jo Kukulla Dick është një lojë që unë mund të rekomandojë të gjithë atje luan. Me qëllimin tonë në mendje dhe një vend për ta bërë atë – le të marrim gomarët tanë Në Kukulla Kar tani dhe ta marrim këtë fëmijë për një udhëtim, apo jo?

Kar Kukulla brendshme hulumtuar

Kar Dolls filloi për herë të parë në korrik të 2019, kështu që është një projekt mjaft i fundit në krahasim me shumë projekte të tjera të lojërave video për të rritur në treg tani. Sipas seksionit të tyre 'news', arnimet lëshohen dy herë në muaj dhe përmbajtja e re zakonisht shtohet një herë në 2 muaj – mjaft mirë nëse më pyesni. Ju keni aftësinë për të shkarkuar lojën për makinat lokale të këndshme Për Windows (na vjen keq, asnjë version Mac ende) ose përndryshe, Ju mund të ngarkoni Kukulla Kar direkt përmes shfletuesit tuaj, i cili gjithashtu mbështet lojtarë celular-e ëmbël! Nuk ka dallime reale midis versionit në internet dhe shkarkimit, përveç që ky i fundit mbështet rezolucione 4K, ndërsa i pari jo.

Duke Luajtur Kukulla Kar

Pas ngarkimit Deri Kukulla Dick, ju do të nxitet për të shkuar përpara dhe për të krijuar buddy tuaj të përsosur qij. Shumë opsione janë në dispozicion këtu-ju keni marrë fjalë për fjalë kontroll të plotë mbi çdo pëllëmbë të trupit. Ne po flasim për gjatësinë e saj të flokëve, madhësinë e gjoksit, rrethin e karin, hijen e asshole, ngjyrën e manikyrit të gishtit dhe kështu me radhë. Mbi 50 rrëshqitës të ndryshëm sigurohen Nga Kukulla Dick Për të kontrolluar gjëra të ndryshme: le të themi vetëm se keni shumë mundësi për të punuar! Simulimi është gjithashtu i shkëlqyeshëm: shumë pozicione për të luajtur, si dhe kontrollet e ritmit, cilësimet e humorit dhe opsionet e zërit. Kjo është një lojë fantastike transsexual ndyrë simulim, kjo është e sigurt.

Video Bonus në Kar Dolls

Mjeti falas i simulimit të seksit shemale është i lezetshëm, por Kar Dolls gjithashtu ka një koleksion prej 1,500+ video seksi hd shemale që ju të shijoni. Këto janë me gjatësi të plotë dhe vijnë nga një numër prodhuesish të palëve të treta, të gjithë ju lejojnë të shkarkoni të mirat e tyre në formate 1080P HD nëse dëshironi. Kar Dolls ka edhe servera shkarkimi super të shpejtë, kështu që do t'i kapni këto ngarkime brenda pak minutash nëse dëshironi.

Mendimet përfundimtare mbi Kukullat E Karit

Shikoni, mik: nëse ju jeni një dashnor shemale dhe ju doni të gëzojnë të ndyrë një prej tyre në një lojë, Kukulla Dick është projekti për ju. Loja këtu është një sukses i madh sa I përket mua-me grafikë të madhe, shumë customization dhe sexy transsexual ndyrë, ju thjesht nuk mund të shkojnë keq. Bottom line: nëse ju jeni në treg për një lojë seks simulim me kurthe nxehta, shemales dhe sissies rreth, të marrë një vështrim të vogël Në Kukulla Dick tani. I lirë për të luajtur dhe i mrekullueshëm për të luajtur gjithashtu-çfarë nuk është të duash?

Review Pros

  • Luaj në shfletuesin
  • Video Bonus HD
  • Forumet e mëdha të komunitetit

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Ende në beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me DickDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito DickDolls