Lojra Seksi Vizatimore

cartoonstimulation.com

Rishikimi i lojërave seksuale vizatimore

Howdy friends-mirësevini në platformën time të besueshme të rishikimit! Nëse jeni i ri këtu, më lejoni t'ju them saktësisht se çfarë bëjmë. Shihni, Interneti është i mbushur deri në buzë me pornografi, si dhe lojëra, apo jo? Problemi është, ka shumë komunitete atje që përpiqen të kombinojnë të dyja. Kjo mund ta bëjë të vështirë për ju të dini se çfarë është e nxehtë DHE çfarë jo kur bëhet fjalë PËR lojëra TË SHKËLQYERA XXX-e cila është vendi ku hyjmë! Detyra jonë është të rishikojmë më të mirën nga më të mirat dhe t'ju drejtojmë në drejtimin e duhur. Kjo është arsyeja pse sot, unë do të jetë duke shkuar Mbi Lojra Cartoon dhe atë që ka për të sjellë dashamirët e kënaqësi të nivelit të lartë të lojrave. Me brirë dhe duke kërkuar për të luajtur? Lexoni mirë-unë do t'ju njoftoj nëse CartoonSexGames ia vlen të vizitohet.

Përshtypjet e para Të CartoonSexGames

Unë jam gjithmonë një tifoz i madh i proceseve të anëtarësimit të shpejtë, kështu që fakti që llogaria ime falas këtu Për CartoonSexGames thjesht mori 30 sekonda për t'u regjistruar dhe për t'u identifikuar ishte një kënaqësi absolute. Rezulton se platforma në fakt lëshuar për herë të parë në gusht të 2018, kështu që ata janë mjaft të reja në lojë porno. Mos lejoni që t'ju mashtrojë - ka 22 lojëra këtu në kohën e shkrimit të këtij rishikimi dhe ato janë absolutisht të pabesueshme nga pamja e gjërave. Ajo që është vërtet e këndshme Për CartoonSexGames është se ju keni mundësinë të shkarkoni një lëshues Për Windows ose Mac nëse dëshironi – gjithashtu mund të luani lojërat direkt nga shfletuesi juaj nëse preferoni. Tani që ka kaq shumë lojëra këtu, unë mendoj se është e mençur për mua të provoj vetëm disa jashtë dhe t'ju jap marrjen time të përgjithshme mbi to-jo një ide e mirë për të ngarkuar gamerin mesatar me brirë me tufa informacioni mbi lojrat pornografike vizatimore, apo jo?

Luajtja e titujve Nga Lojërat Vizatimore

Pra, rezulton se Lojërat Vizatimore kanë sprites dhe përmbajtje nga një numër i madh i shfaqjeve TELEVIZIVE të njohura Amerikane, duke përfshirë pëlqimet E Simpsons, Family Guy, American Dad dhe Futurama. Meqenëse CartoonSexGames është një zhvillim mjaft i fundit, kjo ju jep qasje të shtuar në lëshime të reja, duke përfshirë pëlqimet E Burgerëve Të Bobit, si Dhe Rick & Morty. Një gjë që vura re pasi luajta 3 apo më shumë lojëra këtu është se saktësia e veprës artistike është thjesht fantastike. Shpesh herë, titujt e parodisë mund të vuajnë kur bëhet fjalë për përputhjen e asaj që dukej botimi origjinal – nuk është kështu Me CartoonSexGames. Ata me të vërtetë kanë gozhduar cilësinë vizuale dhe unë kam pak dyshim se ata do të vazhdojnë ta bëjnë këtë në të ardhmen. Hotshtë nxehtë që ata kombinojnë personazhe edhe nga shfaqje të ndryshme – kush nuk dëshiron një skenë lezbike midis Marge dhe Lois? Kjo është një ëndërr vijnë e vërtetë për çdo geek vërtetë cartoon – këta njerëz kanë bërë një platformë plot gjallëri me të gjitha këmbanat dhe bilbilave bashkangjitur.

Bonus i dhënë skena seksi në Lojërat Seksuale Vizatimore

Nëse goditni skedën 'video' në krye të faqes në internet, do të zbuloni se CartoonSexGames ka një koleksion prej rreth 60 renderësh CGI që shfaqin veprim erotik nga të gjitha seritë tuaja të preferuara. Ajo që është e mrekullueshme për këto është fakti që ata në të vërtetë kanë zë që vepron në to – mendoj se ato janë hequr nga shfaqjet origjinale dhe janë transpozuar për t'i bërë tingujt sa më seksi. Gjatësia mesatare është pak në anën e ulët në mes 2 dhe 5 minuta, por që ata janë renders, kjo është gjëra mbresëlënëse. Unë kam vetëm një ankesë kur bëhet fjalë për këto video porno vizatimore: ju nuk mund t'i shkarkoni ato! Streaming është e vetmja rrugë e qasjes, por të paktën ato janë në rezolucione TË PLOTA 1080P HD, kështu që duken fantastike.

Përfundim Mbi CartoonSexGames

Shikoni njerëzit: Lojërat Vizatimore janë, për mendimin tim, destinacioni më i mirë në Internet tani për çdo lojtar që i pëlqen Simpsons, Futurama dhe lloje të tjera të shfaqjeve vizatimore të njohura me personazhe seksi. Angazhimi i tyre për vepra arti të sakta dhe argëtim të nivelit të lartë të lojrave është i pakalueshëm-unë me të vërtetë duhet t'ua dorëzoj këtyre djemve për të bashkuar një vepër të tillë arti. Sipas mendimit tim, të gjithë në Internet që kanë interes për karikaturat dhe pornografinë duhet ta kontrollojnë këtë vend. Unë kurrë nuk do të lodhem duke parë personazhet më të mirë, më seksi nga seritë e njohura vizatimore duke marrë karin dhe duke u përfshirë në përplasje të egra lezbike. Bottom line: nëse ju pëlqen ajo që unë kam sugjeruar CartoonSexGames është, kap veten një llogari sot dhe të fillojnë të gëzojnë mbledhjen e tyre yjor të titujve të klasit botëror porno lojrave. Faleminderit për leximin dhe shtrydhjen e lumtur!

Review Pros

  • Grafikë fantastike
  • Lojëra të shkëlqyera të shfletuesit
  • Mosmarrëveshje falas në komunitet

Rishikimi Cons

  • Disa reklama
  • Nuk mund të shkarkoni video

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojraSeksiVizatimore

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojraSeksiVizatimore