DickDolls

trannystimulation.com

Дик Долс преглед

Здраво на сите – добредојдовте на денешниот онлајн разговор! Денес ќе го разгледувам Проектот Дик Долс, кој се чини дека е насочен кон мажи кои се многу заинтересирани во потрага по игри во кои има девојки со жешки курови. Турата изгледа одлично од она што сум го видел, но треба да бидете внимателни во проценувањето на книгата според нејзината корица! Ме интересира да видам што се случува внатре и, уште поважно, Дали Дик Долс е игра која можам да ја препорачам на сите таму да играат. Со нашата цел на ум и место да го направиме тоа – ајде да ги префрлиме нашите задници во Кур Кукли сега и да го повозиме ова бебе, може ли?

Дик Кукли внатрешни истражени

Дик Доллс прв пат беше лансиран во јули 2019 година, па тоа е релативно нов проект во споредба со многу други проекти за видео игри за возрасни на пазарот во моментов. Според делот за вести, закрпи се објавуваат два пати месечно и нова содржина обично се додава еднаш на секои 2 месеци – сосема кул ако ме прашувате. Имате способност да ја преземете играта за локални пријатно За Виндоус машини (жал ми е, нема Верзија На Мек уште) или алтернативно, можете да вчитате Дик Кукли директно преку вашиот прелистувач, кој исто така поддржува мобилни гејмери – слатки! Нема вистинска разлика помеѓу веб верзијата и преземањето, освен што вториот поддржува 4к резолуции, додека првиот не.

Играње Дик Кукли

По вчитувањето Дик Кукли, ќе биде побарано да се оди напред и да се создаде вашиот совршен ебам другар. Многу опции се достапни тука-имате буквално целосна контрола врз секој сантиметар од телото. Зборуваме за нејзината должина на коса, големина на цицките, дебелина на курот, сенка на шупакот, боја на лак за нокти на нозете и така натаму. Над 50 различни лизгачи се обезбедени од Дик Кукли за контрола на разни работи: ајде само да кажеме дека имате многу опции за работа со! Симулацијата е исто така одлична: многу позиции со кои може да се свири, како и контрола на темпото, поставувања за расположението и гласовни опции. Тоа е фантастична транссексуална ебена симулациска игра, тоа е сигурно.

Бонус видеа На Дик Долс

Алатката за бесплатна шемале секс симулација е кул, но Дик Кукли, исто така, има колекција од 1,500+ хд шемале секс видеа за да уживате. Овие се со полно работно време и доаѓаат од голем број на трети лица производители, од кои сите ви овозможи да ги преземете нивните добра во 1080П ХД формати, ако така сакате. Дик Кукли има супер брз сервери за преземање премногу, така што ќе ги фатите овие прикачувања за неколку минути, ако така сакате.

Завршни мисли На Дик Долс

Види, пријател: ако сте шемале љубовник и сакате да уживате во ебење еден од нив во игра, Дик Кукли е проектот за вас. Играта тука е голем успех што се однесува до мене – со одлична графика, многу прилагодување и секси транссексуално ебење, едноставно не може да тргне наопаку. Заклучок: ако сте во пазарот за секс симулација на игра со најжешките стапици, шемали и лигуши наоколу, да ги разгледаме Малку Дик Кукли сега. Слободно да се игра и прекрасно да се игра – што не е да се сака?

Преглед На Добрите

  • Игра во прелистувачот
  • Бонус ХД видеа
  • Големи форуми во заедницата

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Останато во бета

Повеќе Страници Слични На DickDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета DickDolls