Секс Симулатор

sexsimulator.tv

Секс Симулатор преглед

Здраво пријатели и добредојдовте на мојот преглед На Секс Симулатор. Ако сте нови на овој веб-сајт, дозволете ми да објаснам малку за она што го правиме. Наместо да ги објавиме НАШИТЕ ХХХ игри, нашата задача е Да го пребаруваме Интернетот за најдобрите од најдобрите произведени од трети страни. Ќе забележите од самиот почеток дека се фокусираме само на најдобрите места за вашата гејмерска забава – ако не е добро, не се препорачува! Погледнете ја турата и изгледа фантастично, но да не судиме за книгата според нејзината корица. Продолжете со читање и јас ќе ви ги дадам моите целосни мисли и анализи на гејмерски искуства кои се достапни тука!

Првите впечатоци Од Симулатор За Секс

Од самиот почеток до крај, процесот на регистрација и логирање траеше околу 30 секунди. Се што ви треба е адреса за е – пошта и лозинка-тоа е тоа. По ѓаволите, тие дури нудат слободен пристап од почетокот на 2020 година се должи на фактот дека нивната игра се уште технички во бета – тоа е прилично солидна зделка, ако ме прашувате! Сега откако ќе се регистрирате, ќе бидете прашани дали сакате или не сакате да ја играте верзијата на пребарувачот на Сексимулаторот или алтернативно, ќе ви биде понуден фрлач за преземање ако сакате да ги задржите датотеките локално. Нема премногу разлики помеѓу двете опции, иако изданието на прелистувачот е наречено на 1080П и 30 ФПС – повеќето луѓе нема да го видат ова како проблем, но ако сте на 4к монитор или само сакате високи стапки на рамки, можеби ќе сакате да ја преземете играта наместо тоа. Клиентите На Мек И Виндоус се исто така достапни, така што 99% од читателите ќе можат да играат од НИВНИОТ КОМПЈУТЕР наместо од нивниот прелистувач ако така сакаат.

Пробувам Секс Симулатор

Кога за прв пат ќе го вклучите Сексимулаторот, ќе биде побарано од вас да изберете заговор и сцена. Во моментот има 30, но се чини дека неколку се додаваат секој месец за да ги зачинат работите. Што точно се крие во содржината и сцените? Па, ќе одлучиш која е увертирата за сексот што ќе го видиш. Ќе најдете работи како состанок со странец во клуб, секси разговори со широка Тратот, да се биде дома сам со својата маќеа и такви работи. Во основа го одредува тонот на сексот и дава малку позадина на ебењето што се случува. Откако ќе изберете сцена, одете напред и изберете ги ликовите за да учествувате или, алтернативно, дизајнирајте еден сам. Ова е можеби мојата омилена Функција во Секс Симулатор.

Дизајнирање карактери Во Секс Симулатор

Значи Секс Симулатор ви овозможува да сопствени создаде свој ебам кукли-навистина кул! Ќе имате контрола над 80 или толку различни карактеристики на моделите, вклучувајќи ја и нивната структура на лицето, должина на косата, ширина на половината, боја на лак за нокти на нозете, сенка на задникот, форма на пичка за усни и така натаму. Можете буквално да дизајнирате совршена жена користејќи ја оваа функција, или да ги користите подготвените дами, ако сакате да го оставите тој тип на работа на програмерите. Тие, исто така, имаат некои познати личности и порно ѕвезди тука што можете да ги изберете, вклучувајќи Ги Ким Кардашијан, Луси Дол, Аса Акира, Тејлор Свифт и Меган Рејн – ѕвездени работи, ако ме прашувате мене.

Секс Симулатор

Кога конечно ќе дојде време да се ебеш, имаш многу контрола над она што го прават ликовите. Најочигледното нешто да се плетка околу со е позиции-она што го сакав беше фактот дека ликовите, всушност, транзиција природно од еден секс потег на друг: жешка работа! Секс Симулатор, исто така, ви овозможува да го контролирате темпото на секс, личноста на луѓето кои се вклучени (пасивни, агресивни, љубов, секс зависник, итн. па дури и гласот кој е прикачен на нив. Исто така има и функција на кам-камера која ќе ви овозможи да ја откриете и да си играте со себе: тоа нешто е ебено фантастично!

Моите завршни забелешки На Секс Симулатор

Значи, кога се е кажано и направено, како да се чувствувам Дека Секс-Симулатор направи? Искрено, не би се изненадил ако некој што го читал ова имал слично искуство како мене и апсолутно го обожавал она што се случувало кај Сексимулаторот. Имав еден кит на време тука-играта се чувствува целосно развиена, и покрај тоа што се уште е во бета и не официјално започна. За бесплатна титула, не можам да видам како може да тргне наопаку Со Сексимулатор. Толку многу прилагодување и контрола ќе направи да се чувствувате како да сте порно режисер, плус да се ебам вашата идеја на совршена жена! Крајна линија: дефинитивно посетете ја турнејата На Секссимулатор и ако ви се допаѓа прегледот, пријавете се и уживајте во целиот производ. Ви благодариме за читање и среќни стегање!

Преглед На Добрите

  • Фантастична игра графика
  • Прилагодете ги сите знаци
  • Достапни се повеќе парцели

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Останато во бета

Повеќе Страници Слични На СексСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексСимулатор