Ебам Игри

FuckGames

Ебам Игри преглед

Здраво таму и добредојде на мојот преглед На Ебам Игри! За оние од вас кои се нови тука, би сакал брзо да објаснам што точно правиме на оваа платформа. Гледаш, со стотици различни веб-сајтови таму ветувајќи најдоброто од најдобрите кога станува збор за ХХХ гејмерски забава, како може редовен, секојдневен гејмер да знае што е всушност добро за кога сака да дркаат? Тоа е местото каде што доаѓаме во: нашата работа е да ги разгледаме различните дестинации и да ве известиме што е жешко, а што не е. Па да-затоа ќе одам на место наречено Ебени Игри за да видам што има да понуди! Прочитајте подолу и прочитајте го мојот целосен преглед на платформата.

Првите впечатоци Од Играта

Првото нешто што сакам да го споменам во Врска со Ебените Игри е фактот дека членството во моментов е целосно бесплатно. Тие имаат посебен систем во место, така што луѓето само може да се регистрирате и да се најавите без никакви други прашања – тоа е неверојатно рационализирана и ако сакате да се обиде на игри надвор, таму буквално никогаш не било подобро време да се направи токму тоа. Имајте на ум дека Ебам Игри започна во јули на 2017 година со 12 игри, но оттогаш се прошири да има 38 во времето на пишување на овој преглед. Сите овие игри се целосно ексклузивни за мрежата премногу-нема да ги најдете никаде на друго место на Интернет!

Игра На Теб Игри

Ако сакате да ги играте овие игри од вашата локална машина, Ебените Игри нудат фрлач на Виндоус и бета клиент за Макос. Не постојат разлики помеѓу прелистувачот игри или преземените оние иако, па не грижете се премногу, ако само сакате да играте Од Хром, Сафари, Фајрфокс или што и да е тоа што го користите за да сурфате на Интернет. Бидејќи има толку многу игри тука, решив само да ги собереш 5 за целите на пишување до преглед. Моето искуство со овие 5 работи беше прилично добро. Ми се допадна и опсегот на порно жанрови (Азијци, Зрели Жени, инцест и така натаму), како и жанрови на играта (загатки, симулации за датирање, итн.). Мора да ја цениш разновидноста кога Е таму и да – Ебените Игри имаат многу Од тоа.

Завиткување мојата анализа На Ебам Игри

Па да, тоа е се што имам да кажам за Ебените Игри. Сега да одговорам на прашањето од милион долари: дали би го препорачал ова место за напален гејмер кој сака да дркаше додека играше непристојна титула? Апсолутно. Вие не може да тргне наопаку ИЛИ СО игри, нели? Мислам, се подразбира дека ако не мора да се разделите со било какви пари, ќе се чувствувате одлично свирејќи го она што ви е дадено. Сепак, просечниот квалитет на играта овде беше далеку над она што го очекував, па тоа е само цреша на врвот. Ви благодариме за намалувањето и проверка на мојот експерт преглед, патем: бидете сигурни да дојдете во секое време кога ви треба совет за најдобрите дестинации за еротски игри добрина.

Преглед На Добрите

  • Симнувањето е завршено
  • Лесно да се игра
  • Добар квалитет на играта

Преглед Лошите Страни

  • Нема Поддршка За Линукс
  • Нема карактеристики на заедницата

Повеќе Страници Слични На ЕбамИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЕбамИгри