West Sluts

westsluts.tv

West sluts rishikimi

Westworld me të vërtetë e mori botën nga stuhia kur u lëshua NGA HBO përsëri në tetor të 2016. Ishte vetëm një vit pasi Që Sluts Perëndimore u ngritën dhe vrapuan-loja jozyrtare e parodisë pornografike me temë rreth titullit. Unë në fakt nuk kam pasur kënaqësinë të luaj këtë ende, por lajmi i madh është se është për shqyrtim dhe unë jam personi që do të kalojë pikërisht atë që ka për të ofruar. A do të dorëzojë kjo lojë mallrat apo do të bjerë në të gjitha pritjet? Lexoni për shqyrtimin tim të plotë dhe unë do t'ju them një herë unë jam duke bërë duke i dhënë atë një herë gjatë!

Përshtypjet e para Në Perëndim Sluts

West Sluts ka një zonë të bukur anëtar dhe unë kam qenë mjaft i impresionuar me vetëm sa shpejt unë mund të hyni në platformën pas nënshkrimit. Vini re se ju jeni në gjendje të luani Sluts West në shfletuesin tuaj nëse vërtet dëshironi, por grafika është e kufizuar në 720p dhe 30 FPS – jo ideale. Megjithatë, kjo nuk është një zgjedhje nga zhvilluesit: thjesht shfletuesit modernë nuk mund të ekzekutojnë me të vërtetë lojëra të nivelit të lartë pa pasur ekzekutuesin e tyre. Lajmi i mirë është se nëse doni të shkarkoni lojën, është vetëm 5 GB dhe serverat do të dalin me 20 MB/s ose më shumë – kjo është ajo që ata arritën kur shkarkova West Sluts, gjithsesi.

Gameplay dhe grafika E Sluts Perëndimore

Natyrisht, gjëja që do ta bëjë përvojën tonë në West Sluts është cilësia e përgjithshme grafike e asaj që ofrohet këtu. Unë jam në të vërtetë mjaft i kënaqur me apelin e përgjithshëm vizual këtu – ata me siguri dinë të bashkojnë një lojë fantastike pornografike. E di që kjo tingëllon pa kuptim, por qytetet që do të hasni janë tepër të sakta dhe kanë të njëjtin lloj paraqitjeje dhe teme që do të shihni Në Westworld. Trulyshtë vërtet e mahnitshme të hasësh një lojë pornografike parodi që gozhdon pamjen dhe ndjesinë e titullit origjinal aq mirë. Oh dhe po-seksi është fantastik. Ka dhjetëra Npc që ju të qij dhe ju do të keni aftësinë për ta bërë këtë pasi të keni përfunduar kërkime të ndryshme dhe thjesht të jeni një badass i përgjithshëm. Një tipar i bukur është se pas përfshirjes në një skenë të veçantë seksi me NJË NPC, ajo do të zhbllokohet në skedën tuaj 'media' në menunë kryesore, që do të thotë që gjithmonë mund të ktheheni dhe të rijetoni përsëri përvojën nëse doni një hov të shpejtë.

Përfundim Mbi Sluts Perëndimore

Mirë folks-unë jam vetëm për të bërë këtu me shqyrtimin e mia Në Sluts Perëndim. Unë mendoj se ju ndoshta mund të punojnë jashtë se unë jam shumë një tifoz i asaj që po ndodh këtu dhe do të rekomandojë plotësisht projektin për këdo që është në kërkim për disa veprim të madh porno lojrave. Nuk është shpesh që ju të gjeni parodi që ekzekutojnë në këtë nivel, por Po – Sluts Perëndim bëri pikërisht atë. Meqenëse regjistrimi është falas, për mua, duket si një jo-brainer të paktën të provojë versionin e bazuar në internet. Zgjedhja është në fund të fundit e juaja, por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të bëni një të gabuar duke zgjedhur për të shmangur Sluts Perëndim! Faleminderit për leximin sido që të jetë: kompania juaj është vlerësuar. Tani merrni jerking off, ju gamer brirë.

Review Pros

  • Shpejtësi të mëdha shkarkimi
  • Lojë e shfletuesit në dispozicion
  • Parodi e saktë e veprave artistike

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Vetëm anglisht

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts