The Game of Bone

gameofbones.net

Loja E rishikimit Të Kockave

Të gjithë e donin Game of Thrones (përveç sezonit të kaluar – që thithi dhe jam i sigurt që do të pajtoheni me mua) dhe të gjithë e donin faktin që kishte kaq shumë seks të nxehtë të paraqitur në të – sot, unë do të shikoj një projekt lojrash që përqendrohet në anën erotike Të GoT. Shkon me emrin 'Loja E Kockave' dhe nga ajo që mund të bashkoj, me të vërtetë duket si një titull i frikshëm. Problemi është, ju kurrë nuk duhet të gjykoni diçka derisa ta keni luajtur në të vërtetë – kështu që kjo është ajo që unë do të bëj sot! Nëse dëshironi të dini se si përvoja ime në Lojën E Kockave zbriti, vazhdoni të lexoni dhe unë do t'ju jap mendimet dhe analizat e mia të plota.

Përshtypjet E Para Të Lojës Së Kockave

Mirë folks-le të fillojmë këtu me mua duke theksuar se meqenëse Loja E Kockave është në beta, regjistrimi është plotësisht falas. Pasi të jeni brenda, do të keni zgjedhjen e luajtjes së kësaj loje në vend (shkarkime të disponueshme Për Mac dhe Windows) ose përndryshe, thjesht duke e drejtuar atë drejt në shfletues. Për sa i përket ndryshimeve, klienti i bazuar në internet aktualisht është i kufizuar në 960P dhe 30 FPS-do të duhet të kapni shkarkimin nëse doni të shijoni Lojën E Kockave NË 4K dhe 144 FPS. Vini re se faqja e internetit këtu ka Një Lojë Të plotë Wiki, kështu që nëse e gjeni veten duke u mbërthyer ose hutuar për një mekanik të caktuar, hidhni një vështrim atje për informacion se si ta rregulloni problemin tuaj.

Duke luajtur Lojën E Kockave

Kur ju së pari të ngarkesës Deri Në Lojë E Kockave, ju do të keni zgjedhjen e picking 5 karaktere të ndryshme për të luajtur si (4 mashkull, 1 femër). Në varësi të zgjedhjes suaj, ju do të pjellë në një pjesë të ndryshme të botës lojës me quests të ndryshme për t'u angazhuar me Të Dhe NPCs për kënaqësi. Vini re se Loja E kockave përmban të gjitha sluts tuaj të preferuar sexy nga Game of Thrones, duke përfshirë Margaery Tyrell, Missandei, Daenerys Targaryen dhe Doreah. Më duhet të them se paraqitja e këtyre personazheve është tepër e saktë bazuar në seritë TELEVIZIVE – kurrë nuk e kam parë madhështinë grafike këtë të mirë që lidhet drejtpërdrejt Me Game of Thrones. Kushdo që ka një interes të vërtetë për ta mbajtur lojën sa më 'të vërtetë ndaj jetës' do të hidhet pa ndërprerje në saktësinë e këtyre modeleve, kjo është e sigurt!

Përfundimi im Mbi Lojën E Kockave

Sa i përket lojërave pornografike parodi, kjo është një nga opsionet më të mira që kam parë në Dispozicion në Internet. Loja E Kockave bën një punë stand-up për t'ju siguruar një vend argëtues për të shijuar argëtimin MË TË MIRË XXX me protagonistë personazhet Tuaj Të preferuar GoT. Grafika është e shkëlqyeshme, ju mund ta luani lojën në shfletuesin tuaj dhe siç u përmend më herët, është e mundur të regjistroheni tani pa paguar asgjë për kënaqësinë. Vendimi im përfundimtar: thjesht ka kuptim të regjistrohesh dhe të futesh Në Lojën E Kockave! Faleminderit për leximin dhe të ketë një kohë të madhe squeezing mbi këtë erotik, saucy Game of Thrones porn parodi titullin.

Review Pros

  • Pasqyrim i shkëlqyeshëm i modelit
  • Versioni i shfletuesit në dispozicion
  • Shkarkime Mac dhe Windows

Rishikimi Cons

  • Asnjë mbështetje Linux
  • Asnjë zë që vepron

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone