Sex Emulator

SexEmulator.com

Rishikimi i seksemulatorit

Përshëndetje atje miqtë e mi të mirë! Mirësevini përsëri në një përmbledhje tjetër këtu në platformën tonë të klasit botëror për njerëzit që e duan ARGËTIMIN XXX. Sot, unë do të kaloj ca kohë duke kaluar një destinacion me emrin E Emulatorit Të Seksit. Ajo pretendon t'ju ofrojë përvojën më të mirë interaktive të lojrave erotike të njohur për njeriun-si do të performojë në të vërtetë kur të vihet në provë, megjithatë? Për ta zbuluar, unë do të shkruaj një përmbledhje dhe analizë të plotë mbi këtë projekt të veçantë. Pra, le të merremi me biznes dhe të mos humbasim kohë: Unë jam i ngazëllyer për të parë Se Çfarë Seks Emulator ka për të ofruar dhe nëse janë apo jo lëng është me vlerë shtrydh!

Përshtypjet fillestare Të Seksemulatorit

Pra, gjëja e parë që dua të përmend Në Lidhje Me Emulatorin E Seksit është fakti që aktualisht, ndërsa loja është në beta, ju do të jeni në gjendje të regjistroheni dhe të identifikoheni pa paguar asgjë. Për më tepër, i gjithë procesi kërkon vetëm një emër përdoruesi dhe fjalëkalim – pasi ta keni siguruar atë, do të shkoni! Vini re se Sex Emulator aktualisht ka aftësinë që ju të luani lojën përmes shfletuesit tuaj ose, përndryshe, mund të shkarkoni një lëshues për Sistemet operative Windows dhe Mac. Dallimet kryesore midis këtyre dy qasjeve është fakti që edicioni i shfletuesit lejon vetëm lojëra 30 FPS dhe 1080p – shkarkimi do të shkojë DERI NË 4K dhe 144 FPS: mbresëlënëse për të thënë të paktën. Unpacked, loja peshonte në pak më shumë SE 5 GB – serverat e shkarkimit gjithashtu mbuluan lidhjen time në 18 MB/s – speedy është një nënvlerësim.

Për çfarë SexEmulator është në të vërtetë

Pasi të ngarkoni lojën për herë të parë, do t'ju kërkohet të shkoni përpara dhe të zgjidhni një skenë. Aktualisht janë 35 të ngarkuar në lojë dhe premisa themelore e këtyre është që ju jeni duke zgjedhur komplotin që seksi të imitohet përreth. Kjo përfshin koncepte të tilla si një nënë dhe bir që shkojnë në pushime së bashku, miq pas orësh të shkollës së mesme që eksplorojnë klasat së bashku, duke marrë një vajzë të nxehtë në bar dhe atë lloj gjëje. Të reja shtohen këtu në baza mujore, prandaj sigurohuni që të kontrolloni përsëri aq shpesh dhe të shijoni një qasje të re ndaj lumturisë erotike që evoluon këtu. Pasi të keni zgjedhur vendndodhjen dhe komplotin, atëherë do të keni aftësinë për të dizajnuar me porosi personazhet tuaj – ky është elementi im i preferuar i Emulatorit Të Seksit.

Dizajnimi i personazheve në SexEmulator

Ju keni rreth 60 rrëshqitës dhe butona të ndryshëm për të luajtur Në Sex Emulator, të gjitha këto do t'ju ndihmojnë të krijoni makinën e përsosur të ndyrë. Gjërat që do të jeni në gjendje të kontrolloni përfshijnë lartësinë, formën e trupit, madhësinë e gjirit, gjatësinë e këmbës, hijen e asshole, llojin e thithit etj. Në të vërtetë është vërtet interesante se sa kontroll funksional keni mbi personazhet Në Emulatorin E Seksit. Nëse nuk jeni shumë të sigurt për të qëndruar ulur për disa minuta duke përdorur veçorinë e personalizuar, mos ngurroni të përdorni një nga personazhet e shumtë të paraprogramuar që Ka siguruar Sex Emulator. Ata kanë edhe disa pornstars këtu, kështu që nëse ju ndjeheni si Ndyrë Alexis Texas, Sasha Grey, Janice Griffith ose një tjetër të klasit botëror të gjerë, të shkojnë drejtë përpara.

Kontrolli i simulimit dhe më shumë Nga Emulatori I Seksit

Kur simulimi më në fund ngarkohet, ju do të keni aftësinë për të kontrolluar aq shumë nga veprimi që zhvillohet pas kësaj. Gjëja më e rëndësishme këtu është pozicioni – kam numëruar rreth 25 në total, me më shumë në dispozicion gjatë seancave në grup dhe lojës solo. Emulator seksi gjithashtu ka një cilësim të bukur të kontrollit të shpejtësisë, si dhe një mundësi humori, kështu që nëse ju pëlqen ta bëni skenën tepër romantike ose të gjithanshme, është një shëtitje absolute e tortës për ta bërë pikërisht atë. Ekzistojnë gjithashtu 4 kënde të ndryshme kamerash për të zgjedhur në të gjitha skenat e ndryshme, me kontroll të personalizuar të disponueshëm për të lëvizur lart/poshtë dhe brenda/jashtë. Mjafton të themi se niveli i pushtetit që keni mbi diktimin e skenës është me të vërtetë i jashtëzakonshëm – gjëra yjore.

Përfundim Mbi Emulatorin E Seksit

Shikoni njerëz-nuk mendoj se ka shumë gjëra të tjera që duhet të them këtu në temën E Emulatorit Të Seksit. Ajo që u dha shpërtheu mendjen time dhe unë jam i bindur se ju do të ndiheni saktësisht në të njëjtën mënyrë si unë. Në të vërtetë është një luftë për të menduar disa arsye pse nuk do të bashkoheshit këtu, pasi që shumë nga ato që ofrohen janë të këndshme, argëtuese dhe mbi të gjitha, perfekte për t'ju ndihmuar në seancat tuaja të përditshme të masturbimit. Meqenëse regjistrimi aktualisht është falas, këshilla ime është të marr një llogari dhe të luaj versionin në internet. Përvoja ime i tejkaloi shumë pritjet e mia dhe jam i bindur se edhe e juaja do të jetë! Gjithsesi, faleminderit për leximin dhe shtrydhjen e lumtur.

Review Pros

  • Lojë me cilësi të shkëlqyeshme
  • Shumë përshtatje
  • Qij pornstar tuaj të preferuar

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Asnjë Shkarkim Linux

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SexEmulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexEmulator