Auto Grand Fuck

grandfuckauto.tv

Grand fuck shqyrtim Auto

Përshëndetje atje dhe mirësevini përsëri! Siç e dini ndoshta deri tani, kur bëhet fjalë për të gjetur kremin e kulture të mirësisë së lojrave pornografike, askush nuk është aq i mirë sa ne. Misioni ynë ka qenë gjithmonë t'ju japë qasje NË argëtimin pornografik MË të fundit DHE MË TË madh NË XXX, prandaj është detyra ime të vazhdoj përpara dhe t'ju tregoj gjithçka Për Auto Grand Fuck në këtë përmbledhje. Për ata që nuk e dinë, ky është një titull parodi me temë rreth Grand Theft Auto – një lojë popullore për të luajtur role që ka pasur disa versione dhe përsëritje gjatë 20 apo më shumë viteve të fundit. Pyetja që kam është nëse Auto Grand Fuck Është apo jo e mirë – lexoni dhe unë do të përgjigjem se për ju në kohën e duhur!

Mendimet fillestare Në Auto Grand Fuck

Ajo që është interesante për këtë lojë është se pasi të keni hyrë, do të jeni në gjendje ta luani atë menjëherë përmes shfletuesit tuaj. Ju mund të zgjidhni të shkarkoni Auto Grand Fuck nëse dëshironi, por duhen rreth tre minuta dhe po-pse të mos e ngarkoni atë vetëm Përmes Chrome, Safari ose Firefox në vend të kësaj? Më pëlqeu fakti që shumë nga konceptet origjinale NË GTA janë ruajtur Për Auto Grand Fuck: do të vjedhësh makina, do të blesh armë, do të vjedhësh mut dhe më e rëndësishmja nga të gjitha, do të marrësh prostituta. Auto Grand Fuck merr ekskluzivitetin dhe me të vërtetë ikën me të – do të keni skena të plota seksi të animuara dhe do ta merrni këtë: vajzat do të fillojnë të thithin karin tuaj më shumë yjet më të kërkuar që keni!

Vërejtjet e mbylljes Në Auto Grand Fuck

Nëse e keni dashur Grand Theft Auto Dhe doni të shijoni një parodi pornografike me temë rreth tij, nuk mund të mendoj për ndonjë përvojë më të mirë se ajo që ju ofrohet Përmes Auto Grand Fuck. The graphics këtu janë të shijshme dhe gameplay është goxha damn cool, të gjitha gjërat konsiderohen. Titulli është ende në beta tani, por unë jam i bindur pas lirimit të plotë, kjo do të jetë një nga lojërat më të mira pornografike të vitit. Sidoqoftë, kjo është gjithçka që duhet të them në temën: faleminderit për leximin dhe kaloni një ditë të mrekullueshme.

Review Pros

  • Lojë e shfletuesit në dispozicion
  • Kontrollet e lehta për t'u përdorur
  • Ofrohet mbështetje Mac

Rishikimi Cons

  • Ende në beta
  • Vetëm një lojë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me AutoGrandFuck

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito AutoGrandFuck