BangerLands 3

BangerLands3

Bangerlands 3 rishikim

Sot duhet të jetë dita ime me fat, pasi unë u zgjodha të shkoj përpara dhe të rishikoj një lojë parodi pornografike me temë Rreth Borderlands 3. Unë them se jam me fat-mund të ndodhë që askush tjetër që po punon në këtë projekt të mos ketë përfunduar fushatën! Kam pasur një kohë të tillë të madhe duke luajtur Borderlands 3 dhe kam bërë kështu me 3 – po 3 – charters të ndryshme. Sakatimi 3 nuk ishte çështje për mua, plus që arrita të merrja të gjitha plaçkat më të mira pa abuzuar me asnjë shfrytëzim! Fairshtë e drejtë të thuhet se në biznesin e rishikimeve të lojrave pornografike, unë jam i pajisur mirë për të parë nëse Bangerlands 3 Është apo jo i mirë. Pra, le të hyjmë në të, apo jo?

Mendimet e para në Bangerlands 3

Kur hyni Në Bangerlands 3, do të keni mundësinë të shkarkoni lojën për lojë lokale ose ta provoni nga shfletuesi juaj. Nga ajo QË PËRMEND FAQ, versioni në internet I Bangerlands 3 është i kufizuar në rreth 5 orë përmbajtje – ky nuk është një vendim që ata kanë marrë për të mërzitur njerëzit, thjesht po shtyn kufijtë e asaj që shfletuesit janë të aftë të mbështesin. Nëse jeni të lumtur të kapni një version lokal, ju keni mundësinë ose ta ekzekutoni Atë Në MacOS ose Windows: zgjedhja është e juaja. Mjerisht, nuk flitet për mbështetje Linux, por nuk mendoj se shumë administratorë të sistemit atje kanë kohën në dispozicion për t'u larguar ndërsa monitorojnë serverat e tyre të çmuar.

Bangerlands 3 gameplay shqyrtuar

Ajo që me të vërtetë më goditi si cool Me Bangerlands 3 ishte fakti që ata arritën të ruanin veprën artistike të titullit origjinal në një shkallë kaq të lartë suksesi. Dua të them, kjo lojë në fakt duket kaq fantastike. Bangerlands 3 ka gozhduar këtu mimikën e artistit dhe të jesh i sinqertë, kjo do të ishte gjithmonë gjëja më e rëndësishme për ta gjykuar atë. Sa për gameplay-kjo është yjor dhe pastaj disa. Ju nuk keni gamën e armëve të mahnitshme që ka origjinali, por ka luftime, një pemë talentesh dhe të gjithë atë xhaz tjetër që i bëri Borderlands 3 kaq argëtues për të filluar. Ata gjithashtu kanë aftësinë që ju të qij të gjithë personazhet, duke përjashtuar Llafe (nëse jeni të zhgënjyer për këtë, ju jeni një qij i sëmurë). Ju edhe mund të kandidojë direkt në bar pas tutorial dhe për të marrë një titjob nga ajo lavire që është gjithmonë duke treguar off jumbo saj yam yams – mbreti mut e ju pyesni mua.

Mendimet përfundimtare Në Bangerlands 3

Unë nuk prisja shumë nga Projekti Bangerlands 3, por sa i përket lojrave parodi pornografike, kjo është shumë e ligjshme. Kam vërejtur një ose dy bugs, si dhe faktin se nuk ka zë mbi veprim, por përveç kësaj, kjo është marrëveshja e vërtetë dhe diçka që unë jam më se i lumtur për të miratuar. Duke e mbështjellë këtë qenush në një mënyrë të përshtatshme, nëse keni dëshirë të shijoni disa Argëtime të lojrave Pornografike Borderlands 3, shkoni menjëherë përpara dhe regjistrohuni për një llogari falas këtu. Bangerlands 3 do të keni cumming pa pushim-se shumë unë mund të garantojë!

Review Pros

  • Stili i frikshëm i artit
  • Mbështetje MacOS dhe Windows
  • Udhëzues i plotë i lojës

Rishikimi Cons

  • Vetëm një lojë
  • Disa gabime

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BangerLands3

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BangerLands3