West Sluts

westsluts.tv

Вест Курви преглед

Светот навистина го освои светот од невреме кога БЕШЕ издаден од ХБО во октомври 2016 година. Тоа беше само една година откако Западна Курва стана и работи – неофицијалната порнографска пародија игра тематизирана околу насловот. Јас всушност не сум имал задоволство да го играм ова уште, но одлична вест е дека тоа е за ревизија и јас сум личноста која ќе се случува во текот токму она што има да понуди. Дали играта ќе ги исполни сите очекувања или ќе ги исполни очекувањата? Прочитајте за мојот целосен преглед и јас ќе ви кажам еднаш ќе го направам тоа еднаш во текот!

Првите впечатоци За Западните Земји

Западните Курви имаат убав член област и јас бев доста импресиониран од тоа колку брзо можам да се логирам во платформата по пријавувањето. Имајте на ум дека сте во можност да игра Западна Курви во вашиот прелистувач, ако навистина сакате, но графика се ограничени на 720п и 30 ФПС – не е идеално. Ова не е избор на програмерите, сепак: тоа е само дека модерните прелистувачи не можат навистина да водат врвни игри без да имаат своја извршна датотека. Добрата вест е дека ако сакате да ја преземете играта, тоа е само 5 ГБ и серверите ќе се исклучат со 20 МБ/с или повеќе – тоа е она што тие успеаја кога симнав Западни Курви, во секој случај.

Игра и графика На Западните Курви

Се разбира, она што ќе ни го направи пауза нашето искуство Во Западна Курви е графичкиот квалитет на она што е на понуда тука. Јас сум всушност прилично среќен со општата визуелна жалба тука – тие сигурно знаат како да се стави заедно фантастична порно игра. Знам дека ова звучи глупаво, но градовите на кои ќе наидете се неверојатно точни и имаат ист тип на распоред и тема што ќе ја видите во Западниот Свет. Навистина е неверојатно да се види пародија на порно играта која толку добро го шие изгледот и чувството на оригиналниот наслов. И да, сексот е одличен. Има десетици Нпц за да се ебеш и ќе имаш можност да го направиш тоа откако ќе завршиш разни потраги и само ќе бидеш генерал. Добра карактеристика е тоа што по ангажирање во одредена секс сцена со НЗК, таа ќе биде отклучена во вашиот 'медиум' табот на главното мени, што значи дека секогаш можете да се вратите и повторно да го доживеете искуството ако сакате брз кретен.

Заклучок За Западните Курви

Добро луѓе, само што завршив со мојот преглед за Западните Курви. Мислам дека веројатно може да сфатите дека сум голем обожавател на она што се случува тука и целосно би го препорачал проектот на секој кој бара некоја голема акција со порно игри. Не е често да се најдат пародии кои се извршуваат на ова ниво, но Да – Западните Курви го направија токму тоа. Бидејќи пријавувањето е бесплатно, за мене, се чини дека не е паметно барем да ја пробате веб-базираната верзија. Изборот на крајот е ваш, но тоа не значи дека не можете да направите погрешен со тоа што ќе изберете Да ги избегнувате Западните Курви! Ви благодариме за читање на било кој начин: вашата компанија е ценет. А сега дркај, ти попален гејмер.

Преглед На Добрите

  • Голема брзина преземање
  • Прелистувач игра достапно
  • Точни уметнички дела пародија

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Само англиски

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts