The Game of Bone

gameofbones.net

Играта На Коските преглед

Сите сакаа Игра на Тронови (освен минатата сезона – што беше за никаде и сигурен сум дека ќе се согласите со мене) и на сите им се допадна фактот дека имаше толку многу жежок секс во неа – денес, ќе одам да се погледне на гејмерски проект кој се фокусира на еротската страна на Доби. Оди со името 'Игра На Коските' и од она што можам да го составам, навистина изгледа како одличен наслов. Проблемот е во тоа што никогаш не треба да судиш нешто додека не го изиграш – па тоа е она што ќе го направам денес! Ако сакате да знаете како се случи моето искуство на Боун, продолжете со читање и ќе ви ги дадам моите мисли и анализи.

Првите впечатоци Од Играта На Коските

Добро луѓе-да почнеме тука со јас укажувам дека Со оглед на Тоа што Играта на Коските е во бета, пријавувањето е целосно бесплатно. Откако ќе влезете внатре, ќе имате избор да ја играте оваа игра локално (преземања достапни за Мек и Виндоус) или алтернативно, само што ќе го стартувате директно во прелистувачот. Во однос на разликите, веб-базиран клиент моментално е ограничен на 960п и 30 ФПС – ќе треба да го зграбите преземањето ако сакате да уживате во Играта На Коска во 4К и 144 ФПС. Имајте на ум дека веб-сајтот тука не имаат целосна игра Вики, па ако се наоѓате себеси добивање заглавени или збунети во врска со одредена механичар, погледнете таму за информации за тоа како да го поправите вашиот проблем.

Игра На Коските

Кога за прв пат ќе се вчита Играта На Коска, ќе имаат избор на изборот на 5 различни карактери да се игра како (4 машки, 1 женски). Во зависност од вашиот избор, ќе се појави во различен дел од играта светот со различни потраги да се вклучат со И Нпц на задоволство. Имајте на ум дека Оваа Игра ги содржи сите ваши омилени секси курви од Игра на Тронови, Вклучувајќи Ги Марџери Тајрел, Мисандеј, Денерис Таргериен и Дореа. Морам да кажам дека рендерирањето на овие ликови е неверојатно точно врз основа на ТВ серијата – никогаш не сум видел толку графичка величина што директно се однесува на Игра на Тронови. Секој што има вистински интерес за одржување на играта како 'верна на животот' што е можно, постојано ќе дркаат на точноста на овие модели, тоа е сигурно!

Мојот заклучок За Играта На Коските

Што се однесува до порнографските игри, ова е една од подобрите опции што ги имам видено на Интернет. Играта На Коска прави стенд-ап работа на обезбедување на вас со забавно место да уживаат во најдобрите ХХХ забава со вашиот омилен Доби карактери. На графика се одлични, можете да ја играат играта во вашиот прелистувач и како што споменавме порано, тоа е можно да се регистрирате токму сега без да плаќаат ништо за задоволство. Мојата конечна пресуда: има смисла да се регистрирате и да се најавите во Играта На Коските! Ви благодариме за читање и имаат одлично време да се стегне над оваа еротска, весела игра на Тронови порно пародија наслов.

Преглед На Добрите

  • Голем модел рендерирање
  • Достапна верзија на пребарувачот
  • Мак И Виндовс преземања

Преглед Лошите Страни

  • Нема Поддршка За Линукс
  • Без глас актерството

Повеќе Страници Слични На TheGameofBone

Приказ На Повеќе Игри
Посета TheGameofBone