Sex Emulator

SexEmulator.com

Сексемулатор преглед

Здраво драги пријатели! Добредојдовте назад на уште еден преглед тука на нашата светска класа платформа за луѓе кои сакаат ХХХ забава. Денес, ќе поминам некое време во потрага по дестинација Која се вика Секс Емулатор. Таа тврди дека ви го нуди најдоброто интерактивно еротско искуство познато на човекот – како всушност ќе се изврши кога ќе се стави на тест, иако? За да дознаеме, ќе напишам целосен преглед и анализа на овој конкретен проект. Ајде да се фатиме за работа и да не губиме време: Јас сум возбуден да се види што Секс Емулатор има да понуди и дали или не сок е во вредност од стискаш!

Првите впечатоци На Сексемулаторот

Значи, првото нешто што сакам да го споменам за Секс Емулатор е фактот дека во моментов, додека играта е во бета, ќе бидете во можност да се регистрирате и да се најавите без да плаќаат ништо. Што повеќе, целиот процес бара само корисничко име и лозинка – откако ќе го дадете тоа, ќе одите! Имајте на ум дека Секс Емулатор во моментов има можност за да ја играат играта преку вашиот прелистувач или, алтернативно, можете да го симнете лансер за Прозорци и Мек оперативни системи. Клучните разлики помеѓу овие два пристапи е фактот дека изданието на прелистувачот овозможува само 30 ФПС и 1080п игри – преземањето ќе оди ДО 4К и 144 ФПС: импресивно да се каже во најмала рака. Отпакувана, играта се мери со нешто повеќе од 5 ГБ – серверите за преземање исто така ја заклучија мојата врска со 18 МБ/с – спиди е потценување.

За Што Всушност Се работи Во Сексот

Откако ќе се вчита на играта за прв пат, ќе биде побарано да се оди напред и да се избере сцена. Во моментов има 35 вчитани во играта и основната премиса на овие е дека сте изборот на заплетот за сексот да се имитира околу. Ова ги вклучува концептите како што се мајка и син кои одат заедно на одмор, после неколку часа пријатели од средно училиште кои заедно ги истражуваат училниците, земаат жешка девојка во барот и слично. Нови се додаваат тука на месечна основа, па не заборавајте да се навраќате на секои толку често и да уживате во нов пристап кон еротското блаженство кое се развива тука. Откако ќе ја одберете локацијата и заплетот, тогаш ќе имате можност да дизајнирате сопствени ликови – ова е мојот омилен елемент на Секс Емулатор.

Дизајнирање карактери Во Сексемулатор

Имаш околу 60 различни лизгачи и копчиња со Кои можеш да се Справиш Со Секс Емулатор, а сето тоа ќе ти помогне да ја изработиш совршената машина. Работите што ќе можете да ги контролирате вклучуваат висина, облик на тело, големина на градите, должина на нозете, сенка на задникот, тип на брадавица и така натаму. Тоа е всушност навистина кул колку функционална контрола имате врз ликовите во Секс Емулатор. Ако не сте премногу сигурни за седење околу неколку минути со користење на сопствени функција, се чувствуваат слободни да го користите еден од повеќе препрограмирани карактери кои Секс Емулатор има обезбедено. Имаат дури и неколку порно ѕвезди тука, па ако се чувствуваш како Да си Ебан Алексис Тексас, Саша Греј, Џенис Грифит или некоја друга женска од светска класа, повели.

Симулација контрола и повеќе Од Секс Емулатор

Кога симулацијата конечно ќе се вчита, ќе имате способност да контролирате толку многу од дејството што се развива потоа. Најважно тука е позицијата – броев вкупно 25, а повеќе бев достапна за време на групни сесии и соло изведби. Секс Емулатор, исто така, има убаво поставување за контрола на брзината, како и опција расположение, па ако се чувствувате како да се направи сцена неверојатно романтична или сите надвор курви, тоа е апсолутна торта прошетка за да го стори токму тоа. Исто така, постојат 4 различни агли на камерата за да изберете од во сите различни сцени, со прилагодена контрола на располагање за движење нагоре/надолу и внатре/надвор. Доволно е да се каже дека нивото на моќ што го имате во текот на диктирањето на сцената е навистина извонредна ѕвездена работа.

Заклучок За Секс Емулатор

Види луѓе-мислам дека нема многу друго што треба да кажам тука на тема Секс Емулатор. Тоа што ми беше испорачано ми го разнесе умот и убеден сум дека ќе се чувствувате исто како и јас. Тоа е всушност борба да се размислува за некои причини зошто не би се приклучат тука, бидејќи толку многу од она што е на понуда е пријатно, забавно и пред се друго, совршен за да ви помогнеме во вашиот секојдневен мастурбација сесии. Бидејќи пријавувањето во моментов е бесплатно, мојот совет е да го зграби сметка и да ја игра веб верзијата. Моето искуство далеку ги надмина моите очекувања и сигурен сум дека и твоето ќе биде! Во секој случај, ви благодариме за читање и среќни стегање.

Преглед На Добрите

  • Игра со одличен квалитет
  • Многу прилагодување
  • Еби ги твоите омилени порно ѕвезда

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Не Линукс превземи

Повеќе Страници Слични На SexEmulator

Приказ На Повеќе Игри
Посета SexEmulator