Gay Furry Porn Games

GayPornGames.tv

Преглед на геј Кожни Порно Игри

Со наслов како Геј Кожни Игри, јас не очекувам некој тука да се прашуваат само она што на Земјата оваа платформа е за сите. Како и обично, ќе одам напред и ќе ги посетам Геј Кожните Игри со цел да видам дали е добро место за да ги добиете вашите раце на забава со порнографски игри. Дали ова ќе биде интерактивна титула достојна за препорака, или ќе падне на сите очекувања? Прочитајте понатаму и ќе дојдеме до дното на она што договорот е тука на Геј Кожни Игри!

Првите впечатоци На Геј Кожни Игри

Процесот на пријавување и логирање Во Геј Кожни Игри траеше само 30 секунди за мене. Моментално е бесплатно додека платформата е сеуште во бета верзија и се што треба да дадете е вашата е – адреса и лозинка-многу едноставно во споредба со тоа што многу места се обидуваат да ве натераат да направите! Откако ќе влезете внатре, ќе забележите дека Геј Крзнените Игри имаат способност да ги играте сите нивни игри преку прелистувачот или, алтернативно, преку фрлач за преземање. Нивниот фрлач на Прозорци е целосно ослободен, но Опцијата Мек е сеуште во бета состојба – може да има грешки, па само запомнете дека ако одлучите да го зграбите. Според Чпп, фрлачите служат само како пригоден начин за пристап до сите игри – во смисла на квалитет и игра, било кој пристап е функционално ист.

Повеќе мета детали За Геј Кожни Игри

Значи излегува дека Геј Кожни Игри започнаа во август 2018 година и го направија тоа со 4 игри. Од тогаш, тие ја проширија својата колекција на 9 – не е премногу стара. Според патоказот за развој, тие планираат целосно да ја стартуваат услугата во средината на 2020 година кога ќе имаат вкупно 10 игри за луѓето да играат: не премногу далеку! Бидејќи сум тука само 2 часа, мислам дека немам доволно време да ги погледнам сите 9 натпревари. Наместо тоа, јас само ќе одберам 4 и навистина ги давам сите добро. Значи – да-ќе се вратам во следниот пасус два часа во иднината, за да можам да ви кажам како се снајдов.

Геј Крзнени Игри: моите искуства

Јас ќе ја уверам мојата анализа со тоа што ќе ви кажам директно дека јас не сум лично во кожната ниша, но јас сум единствениот геј човек кој пишува критики за оваа веб-страница, што значи дека јас сум најдобриот кандидат за работата! Генерално, се чувствувам како колекција на игри тука На Геј Кожни Игри е навистина пријатно. Посветив посебно внимание на ликовите и нивните графики: мислам дека сите знаеме дека фурнирите сакаат нивните игри да имаат врвни спрајт со сите човечки/животински хибридни карактеристики што ги прави сперма толку многу. Геј Крзнени Игри карактеристики на многу волци, лисици, мечки и други диви ѕверови. И јас забележав неколку геј птици-не знам дали тоа е навистина голема работа за вас момци во кожната заедница, но ми изгледаше како малку интересно и, се разбира, достојно да се спомене.

Бонус прави Од Геј Крзнени Игри

Вашето членство овде ви дава повеќе од само игри. Ако го погодите јазичето 'видеа' на самиот врв на страницата, ќе наидете на огромна листа на достапни ххх клипови, од кои сите се вртат околу централниот елемент на акцијата за крзно на геј. Од она што можам да го одредам, овие геј кожни видеа, всушност, се произведуваат во куќата со сопствена програма изградена од една од нивните игри, така што буквално нема да ја најдете содржината на клипот тука никаде на друго место на Интернет! Тие исто така имаат некои слики ако тие се воопшто интересни за вас: овие се чини дека се извори од дуџинши и правило 34 веб-страниците и не се ексклузивни за ЗАЕДНИЦАТА НА ГФПГ.

Завршни мисли За Геј Кожни Игри

Добро пријатели-тоа е буквално се што имам да кажам на тема Геј Кожни Игри. Поминав одлично време тука и уживав во секоја секунда од моето време на оваа специфична платформа. На крајот на краиштата, одлуката за тоа дали или не ќе се регистрирате и да го направите ова место вашиот отиде-до центар за ххх игри добрина ќе зависи од тоа дали или не сте геј тип со интерес во порнографски теми со животни. Ако сте, добиете вашиот газ во Текот на Геј Кожен Игри токму сега и земи бесплатна сметка! Ако не, можеби треба да размислите за една од другите 50+ дестинации што ги разгледавме. Ви благодариме за читање на мојот профил и се надевам дека ќе се видиме наскоро повторно!

Преглед На Добрите

  • Голема крзнени игри
  • Слободен за време на бета
  • Бонус геј кожен прави

Преглед Лошите Страни

  • Нема форуми во заедницата
  • Само англиски

Повеќе Страници Слични На GayFurryPornGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета GayFurryPornGames