Луди Лажни Такси

CrazyFakeTaxi

Луди Лажни Такси преглед

Што се случува, друштво? Ако сте дошле на оваа страница со цел да најдете информации за одлична порно игра, можеби само ќе бидете во среќа. Гледаш, мојата работа е да одам таму и да се погледне во најдобрите дестинации наоколу за напалени гејмери да дркам надвор додека тие се гејмери. Ми беше дадена задачата да гледам Во Семејниот Секс Симулатор денес и морам да признаам, неверојатно сум среќен што ми беше дадена задачата. Прашањето е: дали искуството Во Лудо Лажно Такси ќе биде она што ви препорачувам да го пробате за себе? За да одговориме на ова прашање, ќе мора да провериме! Прочитајте за моите целосни мисли и анализа на Луди Лажни Такси.

Првите впечатоци Од Лудото Лажно Такси

Процесот на пријавување и најавување Во Лудо Лажно Такси не беше толку комплициран: бидејќи е слободен да го стори тоа, ќе бидете во и надвор за 60 секунди рамно. Откако сте всушност во областа на членот, ќе биде побарано да ја играат играта веднаш во вашиот прелистувач – не е потребно преземање. Најдобар начин да се опише Луди Лажни Такси е како менаџмент магнат игра со мешавина на датира сим се меша во за добра мерка. Во суштина, ќе го започнете своето патување како расипан човек долу на својата среќа со ништо друго освен стар тресок на возило за да заработите пари со. Преземете стан на вашиот телефон и да почне да го прифати вози од луѓе кои сакаат да се добие околу градот – не е најкомплексен во однос на заговор, но тоа не се добие добро!

Луди Лажни Такси

Како што заработуваат пари преку вашиот возење авантури, ќе им биде дадена можност да се надополни разни работи, вклучувајќи го и вашиот автомобил, облека, опсег на услуги и така натаму. Исто така, ќе почнете да забележувате дека многу женски патници постојано се враќаат за повеќе, како и да ги претворат разговорите малку повеќе сексуални кога ќе го подобрите вашиот статус. Нема да трае долго и практично секоја девојка во градот ќе сака да ти го испуши, наместо кеш како плаќање. Кога ќе бидеш на врвот на скалата, овие девојки ќе ти платат за возењето и ќе те ебат бесплатно! Јас, всушност, навистина уживав како едноставно и забавно беше да се игра Луди Лажни Такси: секс сцените беа доста добри, исто така. Имајте на ум дека класичен западен стил цртан пристап е донесен тука: мислам дека тоа е прилично убаво да се погледне.

Луди Лажни Такси

Па добро тогаш – тоа е за мене направено на овој преглед На Луди Лажни Такси! Би сакал лично да ви се заблагодарам што дојдовте да прочитате што имам да кажам за овој конкретен проект и да – се надевам дека вашето искуство со Лудо Лажно Такси е исто толку добро како моето. Не заборавајте да се регистрирате порано отколку подоцна тука луѓе-играта е речиси надвор од бета и кога ќе биде, тие веројатно ќе го заостри пристапот и можеби ќе наплаќаат луѓе. Во секој случај, Луди Лажни Такси е ѕвездена игра и оној што секој напален гејмер треба да се обиде барем еднаш. Ви благодариме за читање – среќно стегање.

Преглед На Добрите

  • Лесно да се игра
  • Интернет пребарувач-базирани игри
  • Целосно без бубачки

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Останато во бета

Повеќе Страници Слични На ЛудиЛажниТакси

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЛудиЛажниТакси