BangerLands 3

BangerLands3

Бангерландс 3 преглед

Денес мора да биде мојот среќен ден, бидејќи бев избран да одам напред и да прегледам порно пародија игра тематизирана околу Граничните Земји 3. Јас велам дека сум среќен – можеби само што никој друг кој работи на овој проект, всушност, ја завршил кампањата! Имав прекрасно време да играм На Граничните Предели 3 и го направив тоа со 3 – да 3 – различни ограноци. Мејхем 3 не беше проблем за мене, плус успеав да ги добиете сите од најдобрите пленот без злоупотреба на било експлоатира! Тоа е фер да се каже дека во бизнисот на порно игри осврти, јас сум добро опремени да се види дали Или не Бангерландс 3 е било добро. Па, да почнеме, може?

Првите мисли За Бангерландс 3

Кога ќе влезете во Бангерландс 3, ќе имате можност или да ја преземете играта за локална игра или да ја пробате од вашиот прелистувач. Од ОНА што НАЈЧЕСТО се споменува, веб – верзијата на Бангерландс 3 е ограничена на околу 5 часа содржина-ова не е одлука што ја направиле за да ги изнервираат луѓето, туку само ги туркаат границите на она што прелистувачите се способни да го поддржат. Ако сте среќни да земете локална верзија, имате можност да ја стартувате во Макос или Виндоус: изборот е ваш. За жал, не се зборува за поддршка за Линукс, но јас не мислам дека премногу системски администратори таму имаат време на располагање да дркаат додека ги следат нивните скапоцени сервери.

Бангерландс 3 гејмплеј прегледан

Она што навистина ме погоди како кул со Бангерландс 3 беше фактот што тие успеаја да го задржат уметничкото дело на оригиналната титула до толку висок степен на успех. Мислам, оваа игра, всушност, изгледа толку проклето фантастично. Бангерлендс 3 го закова уметникот мимикрија тука и да бидам искрен, тоа секогаш ќе биде најважно за да се суди на. Што се однесува до игра – тоа е ѕвездени, а потоа и некои. Го немате опсегот на неверојатни пиштоли што ги има оригиналот, но има борба, талент дрво и сето она што го направи Граничната Земја 3 толку забавна за почеток. Тие исто така имаат можност да ги ебете сите ликови, со исклучок на Клаптрап (ако сте разочарани во врска со ова, вие сте еден болен ебач). Дури можеш да трчаш право во барот после туторот и да добиеш цицки од курвата која секогаш ги покажува своите џамбо – јам-кинг срања од тоа што ме прашуваш.

Завршни мисли за Бангерландс 3

Не очекував многу од Проектот Бангерландс 3, но што се однесува до порно пародиите, ова е прилично легално. Забележав една или две грешки, како и фактот дека нема глас над акција, но настрана од тоа, ова е вистинската зделка и нешто што сум повеќе од среќен да го поддржам. Обвиткување на ова кученце на пригоден начин, ако сте заинтересирани да уживате во некои Гранични Земји 3 порно пародија гејминг забава, одете право напред и пријавете се за бесплатна сметка тука. Бангерлендс 3 ќе ве клоца одново и одново – тоа можам да го гарантирам!

Преглед На Добрите

  • Неверојатен уметнички стил
  • Поддршка за макос И Виндовс
  • Целосна игра водич

Преглед Лошите Страни

  • Само една игра
  • Неколку бубачки

Повеќе Страници Слични На BangerLands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета BangerLands3